Vážení ježkaři,  dovoluji si vás upozornit, že v období 1. 6. 2024 - 30. 9. 2024 objednávky nevyřizujeme.

Jak nakupovat

 

Vzhledem k tomu, že dost věcí je domácí výroba, tak převážná většina produktů bývá jen po jednom kuse. Plyne to z mé potřeby šít pokaždé z jiného vzoru, nebo aspoň barvy. Většina látek je koupená jen na pár kousků a už nikdy u mě znovu nebude, proto při koupi moc neváhejte

Výjimku tvoří samozřejmě výrobky z ježčích látek, které jsou mezi ježkaři nejoblíbenější. A tak i když v nabídce je jen jeden kus, je pravděpodobné, že budu mít ještě nějakou takovou látku ve své syslírně. Proto pokud toužíte po větším množství, nebo jiné barvě vnitřního fleecu, neváhejte mě kontaktovat. Něco, co by vám padlo do oka, společnými silami určitě najdeme.

To samé platí, pokud potřebujete jinou velikost, stačí mě kontaktovat a pokud to bude v mých silách, ráda vám vyhovím. Šila jsem pytlíky od fretek, přes psy, až po lidi k televizi

Co se týká našich domečků a kolotočů, vždy mě raději před objednáním kontaktujte, zda máme časovou kapacitu na výrobu, ať nemusím zbytečně objednávku rušit. Pokud jsou psané skladem, můžete objednávat hned.

Jestliže jste našli vše, co chcete / potřebujete, funguje to tady jako klasický eshop a můžete vše nakoupit bez mé asistence. Po objednání vám přijde email s potvrzením, že ke mě objednávka dorazila. Je nutné ale počkat ještě na jeden potvrzovací email, kde vám potvrdím, že je zboží dostupné a dopočítám dopravu podle skutečné velikosti balíku.

 

Příjemné nakupování přeji a kdyby něco, jsem tady pro vás ☺

Lucie z BWB